mysql extension is deprecated since PHP 5.5.0, consider using mysqli
METRIX.Station

Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
281Bennetpuit76+76.7%67.4%39.3%90.8%32.6%0.02352
282www.rannahall.ee88+15.8%93.5%57.6%69.3%46.5%0.01346
283Metrix.Station113+16.5%75.3%30.3%83.2%68.3%0.01344
284Antiikmööbel.ee92+19.5%90.8%50.0%92.4%38.8%0.02341
285www.rulluisud.ee101-10.6%75.8%41.7%86.1%52.5%0.02341
286Pingviini Web151-12.7%84.6%10.4%84.8%82.8%0339
287www.darjatamm.ee/202+18.8%97.0%74.8%94.6%76.1%0335
288All Web Site Data162+3.2%6.0%43.8%95.1%64.5%0.01333
289All Web Site Data161-8.5%46.5%61.2%98.1%66.5%0.01333
290Antrotsenter131+37.9%80.0%58.9%77.1%63.3%0329
291Lepmets & Nõges Law Firm173-35.9%88.9%60.3%90.2%68.8%0319
292Korteriühistu Abi113+59.2%87.2%36.8%92.9%74.4%0.02318
293Ecodriveautokool.ee220+78.9%96.3%74.0%91.4%90.0%0317
294Eesti Reisibussid99+10.0%92.3%45.3%87.9%57.3%0.01317
295All Web Site Data111+63.2%86.2%53.9%93.7%58.5%0.01316
296www.skeptik.ee188-8.3%90.2%49.3%96.8%77.8%0.01312
297baliandbeauty.com68-35.8%68.0%73.1%75.0%52.6%0.03310
298skydive.ee107-57.7%66.7%50.4%91.6%58.5%0.02303
299Planlogi80+3.9%93.0%0.9%25.0%78.5%0.01299
300Starpluss59-14.5%91.4%55.7%94.9%48.6%0.04298
301sviiter.ee140-72.0%35.8%23.6%96.4%71.6%0291
302visitant.ee135-0.7%90.2%46.1%94.8%67.8%0.01284
303Pandimaja / Kesklinna Lombar...71+12.7%71.8%49.3%97.2%8.5%0.01278
304Minest170-15.4%87.5%43.3%87.1%88.0%0269
305www.siidisukk.ee105-9.5%27.0%0.0%93.3%34.2%0267
306Päikeseküte.ee Infoportaal174+39.2%85.8%45.8%96.6%83.2%0266
307villapuistaja.ee92+46.0%91.1%46.4%93.5%64.3%0.02259
308100 Objects from Finland227+266.1%1.7%82.2%98.7%95.7%0258
309Salong Puukoi80+50.9%91.4%44.1%92.5%44.1%0.03257
310Kivitom95+17.3%94.6%37.8%92.6%72.1%0.01255
311www.jutekott.ee55-22.5%61.0%44.1%83.6%50.8%0.04245
312Puitkatused106+11.6%81.0%36.2%90.6%61.2%0.02237
313All Web Site Data115+35.3%87.3%63.4%93.9%61.9%0235
314sooduskupongid.ee165+29.9%73.1%50.3%95.8%80.7%0234
315Al Mare Tervis95+26.7%78.1%46.7%92.6%64.8%0.02227
316Mereblog176-17.4%54.2%64.2%94.3%87.2%0227
317www.kardaanid.ee48+14.3%81.4%33.9%89.6%32.2%0.03225
318Sten Tamkivi ajaveeb130+22.6%44.1%39.7%98.5%80.9%0.01218
319Aarne ajaveeb83+10.7%91.7%35.7%96.4%4.8%0218
320Segasumma46+7.0%91.5%54.2%91.3%0.0%0.04218
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »