mysql extension is deprecated since PHP 5.5.0, consider using mysqli
METRIX.Station

Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
81Pokkerilaud.ee142+21.4%91.6%31.3%93.7%73.5%0.01297
82All Web Site Data122-24.7%6.2%38.9%95.9%65.7%0.01250
83www.orangetime.ee114+20.0%66.8%26.4%93.0%62.4%0.02398
84ACE Puhastus110+7.8%89.9%59.7%98.2%56.3%0.01297
85visitant.ee110-18.5%93.9%56.5%89.1%73.0%0.01178
86Puitkatused110+3.8%88.5%52.3%90.9%58.5%0.01295
87Kivitom103+8.4%89.2%43.4%88.3%71.3%0.01257
88reno.ee101-9.8%54.8%53.9%97.0%72.1%0.01194
89Täitsamehe Bussid OÜ95+163.9%42.3%23.1%95.8%76.0%0.01181
90Revaltools95+21.8%0.0%75.9%98.9%54.6%0.01224
91www.siidisukk.ee92-12.4%20.4%0.0%96.7%35.9%0.01238
92ellrex.ee84-2.3%82.7%17.3%53.6%79.9%0.02235
93villapuistaja.ee80-13.0%92.3%53.9%87.5%53.8%0.02195
94www.katusetood.ee77+54.0%77.8%21.1%92.2%55.6%0.02185
95Laevajuht2477+32.8%81.6%55.2%89.6%65.5%0.03271
96Pandimaja / Kesklinna Lombar...77+8.5%80.2%67.9%97.4%8.6%0.01313
97Al Mare Tervis75-21.1%81.9%45.8%86.7%59.0%0.02193
98korstenpuhtaks.ee75+5.6%93.8%75.0%81.3%60.4%0.03211
99baliandbeauty.com75+10.3%69.8%75.0%82.7%57.3%0.02354
100Reval Kivi OÜ73+43.1%91.5%44.7%97.3%47.9%0.02340
101www.ecodecor.ee73-45.1%94.8%25.8%80.8%46.4%0.02393
102www.veematkad.ee71+51.1%91.0%38.5%98.6%62.8%0.02180
103Baila.ee70+4.5%86.2%90.0%95.7%70.0%0.02124
104All Web Site Data70-39.1%91.0%72.0%95.7%59.0%0171
105All Web Site Data67+15.5%65.2%30.4%97.0%78.3%0.01113
106Spordihai.ee660.0%45.6%39.7%97.0%85.3%0.0192
107Salong Puukoi66-17.5%94.7%28.0%86.4%44.0%0.02201
108Bennetpuit66-13.2%80.3%35.2%84.8%40.8%0.03298
109www.rahakool.ee66-47.2%76.0%12.5%81.8%52.1%0.05586
110jaaknilson.photoshelter.com66-23.3%47.2%36.1%93.9%66.7%0.01287
111Kolm Põrsakest64+18.5%100.0%53.6%51.6%26.8%0.02202
112Aiaehitus57-8.1%90.9%45.5%93.0%40.0%0.04206
113Starpluss54-8.5%83.3%50.0%88.9%54.5%0.05198
114modelsshop.eu53+26.2%18.9%22.6%96.2%88.7%062
115www.elitec.ee50+56.2%79.7%25.4%90.0%47.5%0.02154
116www.toolshop.ee50+2.0%40.0%40.0%98.0%74.0%0.0194
117Katend OÜ50-10.7%90.2%27.4%90.0%52.9%0.02106
118Lemur Digital OÜ43-8.5%73.5%30.6%95.3%63.3%0.03106
119interflux.ee39+2.6%1.9%15.4%82.1%51.9%0.04162
120FLUX PROJEKT38+8.6%69.0%26.2%89.5%66.7%0.0381
1 | 2 | 3 | 4 | 5

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »