Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
241Ehe Mood145-7.6%61.5%35.6%81.4%55.7%0.02939
242jalax.ee144-17.2%39.3%19.0%90.3%25.2%0.01491
243Pandimaja / Kesklinna Lombar...141+3.7%70.5%65.6%93.6%9.8%0.01541
244villapuistaja.ee139+27.5%83.7%53.5%89.9%54.1%0.01376
245Vormel-1.ee138-37.8%87.0%44.1%46.4%78.5%0.01327
246Minest136+27.1%81.1%53.4%96.3%90.5%0164
247Estonian Tour 134+152.8%91.6%54.2%64.9%45.0%0.01506
248reno.ee132+16.8%48.2%46.0%98.5%78.1%0.01280
249Eesti Raadiod132+3.9%84.2%31.1%75.0%91.0%0206
250Mereblog123+11.8%47.7%68.8%98.4%79.7%0150
251Itsbio118-67.0%83.9%59.1%91.5%46.7%0.02358
252www.handal.net118+10.3%8.4%72.7%85.6%71.3%0.01229
253www.sildid.ee111-11.9%83.9%33.1%95.5%2.4%0.011 117
254massaazitool.ee110+23.6%70.7%49.6%97.3%51.2%0.02319
255www.qualityprint.ee108-9.2%87.1%24.3%80.6%42.9%0.021 084
256Puitkatused107-7.0%83.6%51.6%93.5%75.4%0.01252
257All Web Site Data106+39.5%89.4%49.6%92.5%58.5%0.01342
258toeta.ee102+15.9%85.1%53.7%86.3%78.5%0.01200
259Ehitusinfo102+6.2%94.4%41.1%93.1%90.7%0131
260korstenpuhtaks.ee100-16.0%93.5%76.6%92.0%55.6%0.02268
261eestimamki.ee99+12.5%87.9%90.7%78.8%48.4%0.02879
262www.rulluisud.ee99-36.9%73.0%45.9%75.8%50.0%0.02552
263www.rannahall.ee97+5.4%92.3%64.3%72.2%34.3%0.01351
264jaaknilson.photoshelter.com96+3.2%54.7%49.1%96.9%65.1%0.01576
265www.aldistoome.com93+365.0%91.3%68.0%97.8%83.5%0.01128
266MUDU90+1.1%87.5%19.6%66.7%67.0%0.01172
267www.sandauto.ee90+13.9%92.3%57.7%84.4%25.0%0.02348
268Pokkerilaud.ee89-41.8%87.2%35.1%93.3%83.0%0.01138
269Modulton87-5.4%93.4%47.2%81.6%46.2%0.02289
270Andrus Purde ajaveeb870.0%25.0%29.0%89.7%90.0%0114
271Rattamees.ee86-6.5%89.8%61.1%88.4%80.6%0.01236
272Aiaehitus84-27.0%88.2%32.3%89.3%39.8%0.03280
273Antiikmööbel.ee84+2.4%84.2%56.8%89.3%50.5%0.01290
274visitant.ee83+9.2%91.8%62.4%96.4%70.6%0.01132
275Al Mare Tervis81+17.4%77.3%52.3%96.3%63.6%0.01178
276poltsamaa.advent.ee/79+23.4%86.4%35.6%43.0%62.1%0.01203
277All Web Site Data78-17.0%77.3%46.6%71.8%56.8%0.02167
278Starpluss76+18.8%74.7%57.8%93.4%59.0%0.02332
279ellrex.ee75-30.6%87.7%17.9%46.7%87.7%0.01193
280www.toolshop.ee75+158.6%68.0%34.6%96.0%75.6%0.01164
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »